Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2220Y4K00331FCT
2220Y4K00331FCT
2220Y4K00331FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2220Y4K00331FCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2220Y4K00331FCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 4KV C0G/NP0 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2220Y4K00331FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 4KV C0G/NP0 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15693 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4000V (4kV)
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 330pF