Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225J2000270FFR
2225J2000270FFR
2225J2000270FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225J2000270FFR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225J2000270FFR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225J2000270FFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7719 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 27pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 27pF