Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225J2000334MDT
2225J2000334MDT
2225J2000334MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225J2000334MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225J2000334MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.33UF 200V X7R 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225J2000334MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.33UF 200V X7R 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 26824 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 0.33µF