Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225J2000393JCT
2225J2000393JCT
2225J2000393JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225J2000393JCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225J2000393JCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.039UF 200V C0G 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225J2000393JCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.039UF 200V C0G 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20797 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.039µF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 0.039µF