Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225J2000473KXT
2225J2000473KXT
2225J2000473KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225J2000473KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225J2000473KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.047UF 200V X7R 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225J2000473KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.047UF 200V X7R 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 55242 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 0.047µF