Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225J5000560KCT
2225J5000560KCT
2225J5000560KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225J5000560KCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225J5000560KCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225J5000560KCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 51803 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 56pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 56pF