Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225Y0100474JXT
2225Y0100474JXT
2225Y0100474JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225Y0100474JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225Y0100474JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.47UF 10V X7R 2225
Product parameter
Osa numero 2225Y0100474JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.47UF 10V X7R 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31996 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 0.47µF