Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225Y0100823MXT
2225Y0100823MXT
2225Y0100823MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225Y0100823MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225Y0100823MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 10V X7R 2225
Product parameter
Osa numero 2225Y0100823MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 10V X7R 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42963 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 0.082µF