Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225Y2500183FCT
2225Y2500183FCT
2225Y2500183FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225Y2500183FCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225Y2500183FCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.018UF 250V C0G 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225Y2500183FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.018UF 250V C0G 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7535 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.018µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 0.018µF