Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225Y5000223FFR
2225Y5000223FFR
2225Y5000223FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225Y5000223FFR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225Y5000223FFR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.022UF 500V C0G 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225Y5000223FFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.022UF 500V C0G 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5471 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 0.022µF