Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225Y5000564KDR
2225Y5000564KDR
2225Y5000564KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225Y5000564KDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225Y5000564KDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.56UF 500V X7R 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225Y5000564KDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.56UF 500V X7R 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24412 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.56µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 0.56µF