Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225Y6300103FCT
2225Y6300103FCT
2225Y6300103FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225Y6300103FCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225Y6300103FCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10000PF 630V C0G 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225Y6300103FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10000PF 630V C0G 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6981 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 630V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 10000pF