Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 2225Y6300332FCT
2225Y6300332FCT
2225Y6300332FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2225Y6300332FCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2225Y6300332FCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2225Y6300332FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13719 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 630V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2225 (5763 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 3300pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapasitanssi 3300pF