Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 3640Y5000275KXRWS2
3640Y5000275KXRWS2
3640Y5000275KXRWS2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 3640Y5000275KXRWS2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 3640Y5000275KXRWS2
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7UF 500V X7R 3640
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 3640Y5000275KXRWS2 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7UF 500V X7R 3640 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8450 pcs Tietolomake StackiCap Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.177" (4.50mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.362" L x 0.417" W (9.20mm x 10.60mm)
Sarja StackiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 3640 (9110 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 3640 (9110 Metric) kapasitanssi 2.7µF