Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SBSGC5000223MXB
SBSGC5000223MXB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SBSGC5000223MXB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SBSGC5000223MXB
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 15725 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero SBSGC5000223MXB Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 15725 pcs Tietolomake SBSGC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Sarja SBSG Arvioinnit -
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
insertion Loss 39dB @ 100MHz Korkeus (Max) 0.104" (2.65mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF Feed Through Capacitor 500V 10A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 0.022µF