Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFABC5000330ZC1
SFABC5000330ZC1
SFABC5000330ZC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFABC5000330ZC1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFABC5000330ZC1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFABC5000330ZC1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3766 pcs Tietolomake SFABC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi -20%, +80% thread Size 6-32
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Sarja SFAB Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 33pF