Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFAJC5000332MX0
SFAJC5000332MX0
SFAJC5000332MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFAJC5000332MX0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFAJC5000332MX0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFAJC5000332MX0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4176 pcs Tietolomake SFAJC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size M3x0.5
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Sarja SFAJ Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 33dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 3300pF