Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFAKC5000220ZC0
SFAKC5000220ZC0
SFAKC5000220ZC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFAKC5000220ZC0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFAKC5000220ZC0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFAKC5000220ZC0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3419 pcs Tietolomake SFAKC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi -20%, +80% thread Size M3.5x0.6
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Sarja SFAK Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 22pF