Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFBCL5000680MC1
SFBCL5000680MC1
SFBCL5000680MC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFBCL5000680MC1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFBCL5000680MC1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFBCL5000680MC1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7331 pcs Tietolomake SFBCC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size 8-32
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Sarja SFBC Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 4dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 68pF