Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFBDC5000101MC0
SFBDC5000101MC0
SFBDC5000101MC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFBDC5000101MC0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFBDC5000101MC0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFBDC5000101MC0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5881 pcs Tietolomake SFBDC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size 12-32
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Sarja SFBD Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 4dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 100pF