Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFBDC5000220ZC1
SFBDC5000220ZC1
SFBDC5000220ZC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFBDC5000220ZC1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFBDC5000220ZC1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFBDC5000220ZC1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3093 pcs Tietolomake SFBDC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi -20%, +80% thread Size 12-32
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Sarja SFBD Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 22pF