Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFBDL5000681MX0
SFBDL5000681MX0
SFBDL5000681MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFBDL5000681MX0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFBDL5000681MX0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFBDL5000681MX0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2803 pcs Tietolomake SFBDC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size 12-32
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Sarja SFBD Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 22dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 680pF