Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFBDP5000662MX1
SFBDP5000662MX1
SFBDP5000662MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFBDP5000662MX1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFBDP5000662MX1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 6600PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFBDP5000662MX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 6600PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2800 pcs Tietolomake SFBDC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size 12-32
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Sarja SFBD Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 64dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6600pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 6600pF