Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFBDT5000680MC1
SFBDT5000680MC1
SFBDT5000680MC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFBDT5000680MC1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFBDT5000680MC1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFBDT5000680MC1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6026 pcs Tietolomake SFBDC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size 12-32
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Sarja SFBD Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 6dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 68pF