Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFBLP5000941ZX1
SFBLP5000941ZX1
SFBLP5000941ZX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFBLP5000941ZX1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFBLP5000941ZX1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 940PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFBLP5000941ZX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 940PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2466 pcs Tietolomake SFBLC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi -20%, +80% thread Size M4x0.7
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Sarja SFBL Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 25dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 940pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 940pF