Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFBML5000152MX1
SFBML5000152MX1
SFBML5000152MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFBML5000152MX1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFBML5000152MX1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFBML5000152MX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3157 pcs Tietolomake SFBMC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size M5x0.8
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Sarja SFBM Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 29dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 1500pF