Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFBMT5000680MC0
SFBMT5000680MC0
SFBMT5000680MC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFBMT5000680MC0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFBMT5000680MC0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFBMT5000680MC0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6591 pcs Tietolomake SFBMC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size M5x0.8
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Sarja SFBM Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 6dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 68pF