Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFCIC5000333MX1
SFCIC5000333MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFCIC5000333MX1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFCIC5000333MX1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFCIC5000333MX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3537 pcs Tietolomake
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size 2BA
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 0.033µF