Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFCIL5000100ZC0
SFCIL5000100ZC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFCIL5000100ZC0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFCIL5000100ZC0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFCIL5000100ZC0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8146 pcs Tietolomake
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi -20%, +80% thread Size 2BA
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 10pF