Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFCIL5000222MX0
SFCIL5000222MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFCIL5000222MX0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFCIL5000222MX0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFCIL5000222MX0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7156 pcs Tietolomake
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size 2BA
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 2200pF