Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFCMC5000221MC1
SFCMC5000221MC1
SFCMC5000221MC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFCMC5000221MC1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFCMC5000221MC1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFCMC5000221MC1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8086 pcs Tietolomake SFCMC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size M5x0.8
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Sarja SFCM Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 10dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 220pF