Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFCML5000222MX1
SFCML5000222MX1
SFCML5000222MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFCML5000222MX1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFCML5000222MX1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFCML5000222MX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6609 pcs Tietolomake SFCMC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size M5x0.8
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Sarja SFCM Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 31dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 2200pF