Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFJEC1000155MX1
SFJEC1000155MX1
SFJEC1000155MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFJEC1000155MX1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFJEC1000155MX1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 1.5UF 100V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFJEC1000155MX1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 1.5UF 100V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4667 pcs Tietolomake SFJE Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% thread Size 1/4-28
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Sarja SFJE Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Feed Through Capacitor 100V 15A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 15A kapasitanssi 1.5µF