Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFJEC5000103MX0
SFJEC5000103MX0
SFJEC5000103MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFJEC5000103MX0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFJEC5000103MX0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 10000PF 500V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFJEC5000103MX0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 10000PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4853 pcs Tietolomake SFJE Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size 1/4-28
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Sarja SFJE Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 15A kapasitanssi 10000pF