Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFJEL3000474MX0
SFJEL3000474MX0
SFJEL3000474MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFJEL3000474MX0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFJEL3000474MX0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.47UF 300V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFJEL3000474MX0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.47UF 300V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2195 pcs Tietolomake SFJE Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 300V
Toleranssi ±20% thread Size 1/4-28
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Sarja SFJE Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Feed Through Capacitor 300V 15A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 15A kapasitanssi 0.47µF