Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFJEL5000333MX0
SFJEL5000333MX0
SFJEL5000333MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFJEL5000333MX0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFJEL5000333MX0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL
Product parameter
Osa numero SFJEL5000333MX0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2953 pcs Tietolomake SFJE Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% thread Size 1/4-28
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Sarja SFJE Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 15A kapasitanssi 0.033µF