Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFJNL2K00331MC1
SFJNL2K00331MC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFJNL2K00331MC1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFJNL2K00331MC1
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 330PF 2KV AXIAL
Product parameter
Osa numero SFJNL2K00331MC1 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 330PF 2KV AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2342 pcs Tietolomake SFJNC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±20% thread Size M6x0.75
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Sarja SFJN Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 16dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 15A kapasitanssi 330pF