Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFKBL5000470ZC0
SFKBL5000470ZC0
SFKBL5000470ZC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFKBL5000470ZC0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFKBL5000470ZC0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 47PF 500V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFKBL5000470ZC0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 47PF 500V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9178 pcs Tietolomake SFKBC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 500V
Toleranssi -20%, +80% thread Size 6-32
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm)
Sarja SFKB Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 2dB @ 100MHz Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 47pF