Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFSTC1000153MX0
SFSTC1000153MX0
SFSTC1000153MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFSTC1000153MX0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFSTC1000153MX0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.015UF 100V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFSTC1000153MX0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.015UF 100V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5074 pcs Tietolomake SFSTC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% thread Size -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm)
Sarja SFSTC Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 0.015µF