Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > SFSUC0500474MX0
SFSUC0500474MX0
SFSUC0500474MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFSUC0500474MX0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFSUC0500474MX0
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.47UF 50V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFSUC0500474MX0 Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP FEEDTHRU 0.47UF 50V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7637 pcs Tietolomake SFSUC Series
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% thread Size -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.256" Dia x 0.118" L (6.50mm x 3.00mm)
Sarja SFSUC Arvioinnit -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial DC-vastus (DCR) (maksimi) -
nykyinen 10A kapasitanssi 0.47µF