2SAR293PT100
2SAR293PT100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2SAR293PT100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2SAR293PT100
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus TRANS PNP 30V 1A MPT3
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2SAR293PT100 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus TRANS PNP 30V 1A MPT3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 368868 pcs Tietolomake 2SAR293P
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 30V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 350mV @ 25mA, 500mA transistori tyyppi PNP
Toimittaja Device Package MPT3 Sarja -
Virta - Max 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-243AA Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 320MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor PNP 30V 1A 320MHz 2W Surface Mount MPT3 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 270 @ 100mA, 2V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO) Nykyinen - Collector (le) (Max) 1A