2SAR554PFRAT100
2SAR554PFRAT100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2SAR554PFRAT100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2SAR554PFRAT100
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus PNP DRIVER TRANSISTOR (CORRESPON
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 2SAR554PFRAT100 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus PNP DRIVER TRANSISTOR (CORRESPON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 402377 pcs Tietolomake 2SAR554PFRAMPT3 T100 Taping Spec
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 80V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 25mA, 500mA transistori tyyppi PNP
Toimittaja Device Package MPT3 Sarja Automotive, AEC-Q101
Virta - Max 500mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-243AA Muut nimet 2SAR554PFRAT100TR
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 340MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 1.5A 340MHz 500mW Surface Mount MPT3 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1µA (ICBO) Nykyinen - Collector (le) (Max) 1.5A