2SB1260T100R
2SB1260T100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2SB1260T100R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2SB1260T100R
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus TRANS PNP 80V 1A SOT-89
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero 2SB1260T100R Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus TRANS PNP 80V 1A SOT-89 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 363213 pcs Tietolomake 2SB1260/1181
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 80V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 50mA, 500mA transistori tyyppi PNP
Toimittaja Device Package MPT3 Sarja -
Virta - Max 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-243AA Muut nimet 2SB1260T100R-ND
2SB1260T100RTR
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus - Siirtyminen 100MHz Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 1A 100MHz 2W Surface Mount MPT3
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 180 @ 100mA, 3V Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1µA (ICBO)
Nykyinen - Collector (le) (Max) 1A Perusosan osanumero 2SB1260