2SCR372P5T100R
2SCR372P5T100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2SCR372P5T100R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2SCR372P5T100R
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus NPN 120V 700MA MEDIUM POWER DRIV
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 2SCR372P5T100R Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus NPN 120V 700MA MEDIUM POWER DRIV Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 161202 pcs Tietolomake 2SCR372P5
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 120V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 50mA, 500mA transistori tyyppi NPN
Toimittaja Device Package MPT3 Sarja -
Virta - Max 500mW Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-243AA Muut nimet 2SCR372P5T100RDKR
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 220MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN 120V 700mA 220MHz 500mW Surface Mount MPT3 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 5V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1µA (ICBO) Nykyinen - Collector (le) (Max) 700mA