2SCR554P5T100
2SCR554P5T100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2SCR554P5T100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2SCR554P5T100
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus NPN 80V 1.5A MEDIUM POWER TRANSI
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero 2SCR554P5T100 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus NPN 80V 1.5A MEDIUM POWER TRANSI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 395016 pcs Tietolomake MPT3 T100 Taping Spec2SCR554P5
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 80V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 25mA, 500mA transistori tyyppi NPN
Toimittaja Device Package MPT3 Sarja -
Virta - Max 500mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-243AA Muut nimet 2SCR554P5T100TR
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 300MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 1.5A 300MHz 500mW Surface Mount MPT3 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1µA (ICBO) Nykyinen - Collector (le) (Max) 1.5A