Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > BA178M18FP-E2
BA178M18FP-E2
BA178M18FP-E2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BA178M18FP-E2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BA178M18FP-E2
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus IC REG LINEAR 18V 500MA TO252-3
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs6000 pcs
Product parameter
Osa numero BA178M18FP-E2 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus IC REG LINEAR 18V 500MA TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 2V @ 500mA (Typ)
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 18V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 33V Toimittaja Device Package TO-252-3
Sarja - Suojausominaisuudet -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 58dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet BA178M18FP-E2-ND
BA178M18FP-E2TR
BA178M18FPE2
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 18V 500mA TO-252-3 Nykyinen - Supply (Max) 6mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 4.5mA Nykyinen - Tuotos 500mA