Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > BD33KA5FP-E2
BD33KA5FP-E2
BD33KA5FP-E2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BD33KA5FP-E2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BD33KA5FP-E2
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero BD33KA5FP-E2 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 141649 pcs Tietolomake TO252-3 Taping SpecBDxxKA5(W) Series
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package TO-252-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 50dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet BD33KA5FP-E2-ND
BD33KA5FP-E2TR
BD33KA5FPE2
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-3 Nykyinen - Supply (Max) 550µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 0.35mA Nykyinen - Tuotos 500mA