Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > EDZVT2R9.1B
EDZVT2R9.1B
EDZVT2R9.1B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EDZVT2R9.1B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EDZVT2R9.1B
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 9.1V 150MW EMD2
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero EDZVT2R9.1B Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 9.1V 150MW EMD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 9.1V
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package EMD2
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-79, SOD-523
Muut nimet EDZVT2R9.1B-ND
EDZVT2R9.1BTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 30 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 9.1V 150mW ±2% Surface Mount EMD2 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500nA @ 6V