EMB10T2R
EMB10T2R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EMB10T2R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EMB10T2R
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus TRANS 2PNP PREBIAS 0.15W EMT6
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero EMB10T2R Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus TRANS 2PNP PREBIAS 0.15W EMT6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 558342 pcs Tietolomake EMT6 T2R Taping SpecEMB10, UMB10N, IMB10A
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 250µA, 5mA transistori tyyppi 2 PNP - Pre-Biased (Dual)
Toimittaja Device Package EMT6 Sarja -
Vastus - emitteripohja (R2) 47 kOhms Vastus - pohja (R1) 2.2 kOhms
Virta - Max 150mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-563, SOT-666 Muut nimet EMB10T2R-ND
EMB10T2RTR
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus - Siirtyminen 250MHz Yksityiskohtainen kuvaus Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 250MHz 150mW Surface Mount EMT6
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 80 @ 10mA, 5V Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 500nA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 100mA Perusosan osanumero MB10