EMH10FHAT2R
EMH10FHAT2R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EMH10FHAT2R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EMH10FHAT2R
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus NPN+NPN DIGITAL TRANSISTOR (CORR
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero EMH10FHAT2R Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus NPN+NPN DIGITAL TRANSISTOR (CORR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1266907 pcs Tietolomake EMT6 T2R Taping SpecEMH10FHA
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) -
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 250µA, 5mA transistori tyyppi 2 NPN - Pre-Biased (Dual)
Toimittaja Device Package EMT6 Sarja Automotive, AEC-Q101
Vastus - emitteripohja (R2) 47 kOhms Vastus - pohja (R1) 2.2 kOhms
Virta - Max 150mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-563, SOT-666 Muut nimet EMH10FHAT2RTR
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus - Siirtyminen 250MHz Yksityiskohtainen kuvaus Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 100mA 250MHz 150mW Surface Mount EMT6
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 80 @ 10mA, 5V Nykyinen - Collector Cutoff (Max) -
Nykyinen - Collector (le) (Max) 100mA